Skip links
Hex Creativers

Kurumsal

Size Özel E-Ticaret SitesiKurumsal Web SitesiKişisel Web Sitesi

Hakkımızda

Hex Creativers, tüm kurumsal kimlik ve alt yapı çalışmaları ile birlikte fizibilitesini 1 senede bitirerek 2021 yılında resmi olarak çalışma hayatına başlamıştır.

Sektörde geçirilen uzun yıllar sonucu edindiğimiz tecrübe özetle şudur; Güncel satın alınan sıradan ürünlerden farklı olarak bizim sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerin hiçbiri bir kereye mahsus değildir, bu sebepten müşteri asla yalnız bırakılmamalıdır. Çünkü bizim için asıl iş, tüm ürün veya hizmetler bitirilip teslim edildikten sonra başlıyor.

Sahada veya ofis içinde, standart satış elemanlarının genellikle sektör ile bilgi sahibi olmaması ve kısa vadeli süreçlerde, müşteri memnuniyetini düşünmeden yapılan anlaşmalar sonucu yaşanan olumsuzlukların önüne geçmek amacı ile firmamız bünyesinde satış elemanı bulunmamaktadır. Firmamızın tüm müşterileri ile Hex Creativers yetkilileri tek tek ve özel olarak ilgileniyor.

Yıllar içerisinde edindiğimiz yazılım tecrübemizle sahada gönül rahatlığı ile müşteri isteklerine cevap verebilmekteyiz.

Mutlu Müşteri

Etkin olduğumuz süreç boyunca müşteri memnuniyetini baz alarak hareket ettik.

Learn more

Profesyonel Ekip

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile sizlere profesyonel hizmetler sağlıyoruz.

Learn more

Başarılı Proje

Müşterilerimizin isteklerini yerine getirip başarılı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Learn more

Markaya Özel Tasarımlar

Reklam ihtiyaçlarını belirleyerek hedeflerinize kısa sürede erişmenizi sağlıyoruz.

Learn more
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezler bilgilerini kullanır.
İncele
Sürükle